PROGRAMISTA CNC (FANUC)

LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp. k. PROGRAMISTA CNC (FANUC) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Programista

LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą – agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie dla naszego klienta z Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa maszyn CNC
  • Kontrola jakości wykonywanych produktów
  • Wprowadzanie ustawień i niezbędnych regulacji maszyn

Wymagania:

  • Doświadczenie jako programista/operator z systemem Fanuc
  • Komunikatywny język angielski
  • Mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • Wynagrodzenie: 15-17€ brutto/h
  • Dodatki urlopowe
  • Trzynasta pensja
  • 38 h pracy tygodniowo
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę w pokojach 1-osobowych około 90€ tygodniowo
  • Ubezpieczenie – 8€ miesięcznie, gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Numer referencyjny

8524520