Pracownik magazynowy – operator wózka widłowego(KLN/06/22)

Weegree Pracownik magazynowy - operator wózka widłowego(KLN/06/22) Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Pracownik produkcji

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 21 lat współpracujemy z klientami z BelgiiPolskiFrancji oraz NiemiecSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Sulzemoos (85254)

 Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się produkcją części do ciężarówek marki MAN.
  • Rozładunek, załadunek produktów/materiałów za pomocą wózka widłowego.
  • Rozwóz po magazynie.
  • Przybijanie kart informacyjnych.
  • Praca na jedną zmianę.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 1900-2300 € NETTO miesięcznie.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do Niemiec w wysokości do 100€ po przepracowaniu 168h.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę polskiego koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Dopłatę do paliwa za dojazdy swoim samochodem do pracy.

 Co pomoże kandydatowi zdobyć zatrudnienie:

  • Uprawnienia na wózek widłowy.
  • Doświadczenie w pracy na magazynie.
  • Chęci do pracy.
  • Umiejętność dbania o czystość w miejscu pracy.
  • Prawo jazdy i samochód na wyjazd.
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Decydując się na współpracę z nami, przyczyniasz się do odbudowy lasów – w Twoim imieniu zasadzimy nowe drzewo.

Numer referencyjny

8735158