Pracownik fizyczny (Pracownik tymczasowy) / BELGIA

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Pracownik budowlany

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z siedzibą w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.

Pracownik fizyczny – prefabrykacja

Lokalizacja: Belgia

Główne zadania:

Praca przy produkcji elementów betonowych:

• Przygotowanie stołów do betonowania

• Układanie siatki zbrojeniowej

• Wylewanie i wygładzanie betonu w formach

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy fizycznej / budowlanej

• Własne auto – jako dodatkowy atut

Oferujemy:

• Wysokie zarobki, wypłacane terminowo stawka 15,75 euro brutto/h

• Praca 40h/tyg + nadgodziny

• Możliwość długoterminowej współpracy

Organizację zakwaterowania – maksymalny koszt 200€/mies.

• Dodatek za dojazdy z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Belgii

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich

Odzież roboczą

  Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia za granicą

• Wsparcie na każdym etapie współpracy

• Opiekę polskojęzyczną przez cały czas trwania kontraktu

• Inne dodatki finansowe – zgodnie z legislacją belgijską

Numer referencyjny

6846695

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Pracownik fizyczny (Pracownik tymczasowy) / BELGIA