Pomocnik lakiernika

Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Pomocnik lakiernika Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Belgia Pracownik produkcji

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta – firmy specjalizującej się w galwanizacji i lakierowaniu elementów konstrukcji metalowych- poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Pomocnik lakiernika proszkowego

Miejsce pracy: Londerzeel, Belgia

 Opis stanowiska:

  • podwieszanie i zdejmowanie metalowych elementów z suwnicy – przygotowanie elementów pod lakierowanie natryskowe
  • pakowanie gotowego produktu – przygotowanie do transportu
  • prace porządkowe
  • praca na zmianie dziennej

 Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na prowadzenie rozmowy w języku angielskim).
  • siła fizyczna oraz gotowość do ciężkiej pracy fizycznej.
  • mile widziane prawo jazdy lub gotowość do dojazdu do pracy rowerem.
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach, gwarantowane 39 h pracy tygodniowo.
  • stawkę: 14,00 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
  • możliwe nadgodziny.
  • dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku ok. 4150 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną – w skali przepracowanego roku ok. 2250 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto)pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – 85 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 130€/tydzień (pokój 1-osobowy).
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego – 9 euro miesięcznie.
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!
Numer referencyjny

8063031

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Pomocnik lakiernika