LAMINIARZ / PRODUKCJI BASENÓW POLIESTROWYCH / ŻELKOT

Agencja pracy Cosmoworker LAMINIARZ / PRODUKCJI BASENÓW POLIESTROWYCH / ŻELKOT Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii Lakiernik

Stała praca dużej, nowoczesnej firmie produkującej różnej wielkości i kształtu nowoczesne baseny poliestrowe.
Praca przy natryskowym nakładaniu powłok żelkotu.

Stawka początkowa od 16,25€/h brutto w zależności od doświadczenia.
Wymagane doświadczenie na stanowisku laminiarza.
Nie wymagana znajomość języka angielskiego czy niderlandzkiego.

Region: Pelt, Peer, Oudsbergen, Lommel, Weert.
#zzakwaterowaniem,
#bezprawajazdy, #bezjezyka

Cosmoworker wierzymy, że każdy powinien móc zarabiać najlepiej w stosunku do swoich umiejętności, w kraju lub za granicą. Od 2006 roku zajmujemy się pozyskiwaniem najlepiej płatnych ofert od pracodawców w różnych krajach Europy.
Jeśli szukasz lepiej płatnej pracy to mamy coś dla Ciebie.
Nie zajmujemy się wszystkimi ofertami pracy.
Przedstawiamy kandydatom tylko te sprawdzone i atrakcyjne dla Nich.
Poniżej przedstawiamy jedną z aktualnych ofert pracy.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • stała praca dużej, nowoczesnej firmie produkującej różnej wielkości i kształtu nowoczesne baseny poliestrowe,
  • nakładanie powierzchni żelkotu na formy o powierzchni od 2 do 100 m², uwzględniając instrukcje, wzory natryskowe, grubości warstw itp. lepkości i temperatury w odniesieniu do czasu oczekiwania na wyschniecie powierzchni,
  • nakładanie cienkich warstw żelkotu za pomocą pędzla
  • przygotowywanie maszyny, ustawianie jej parametrów i koloru oprysku oraz czyszczenie maszyny natryskowej po jej pracy,
  • rozwiązywanie drobnych usterek w maszynach natryskowych,
  • praca w systemie 1-zmianowym,

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku laminiarza,
  • dyspozycyjność do pracy na minimum 6-miesiący,
  • mile widziani także kandydaci z własnym zakwaterowaniem.

Oferujemy:

  • stawkę początkową od 16,25€/h brutto w zależności od doświadczenia,
  • premię na zakończenie roku – 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto,
  • dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto,
  • dodatki: 13stka, pieniądze wakacyjne, zasiłek rodzinny i na dzieci, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta,
  • zwrot kosztów podróży do Belgii – 125€, po 4 przepracowanych tygodniach,
  • koszt zakwaterowania w pełni umeblowanym pokoju jednoosobowym 72,00 € za tydzień (nielimitowany internet, woda, gaz i prąd w cenie),
  • legalną pracę, zgodną z belgijskim Prawem Pracy,
  • belgijską umowę o pracę tymczasową i stały kontrakt po 1 roku pracy,
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania lub zwrot kosztów transportu,
  • opiekę koordynatorów,
  • gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu,
  • dla chętnych pomoc w organizacji indywidualnego zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy.
Numer referencyjny

8333487

Wyślij zgłoszenie