CNC Tokarz/programista

Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna CNC Tokarz/programista Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii CNC

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta rodzinnej firmy specjalizującą się w projektowaniu i budowie prototypów maszyn.  Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:  Belgia/ Onze-Lieve-Vrouw-Waver

Opis stanowiska:

  • programowanie i toczenie części do małych serii zgodnie z planami i specyfikacją produktu
  • programowanie i ustawianie maszyny CNC: mocowanie części maszyn
  • dokładne i analityczne czytanie planów
  • firma ma okres wakacyjny 3 tygodnie w sierpniu

Wymagania:

  • techniczne zawodowe wykształcenie
  • kilku letnie doświadczenie na CNC
  • komunikatywny angielski
  • motywacja i chęć do nauki
  • doświadczenie w pracy z systemem Heidenhein, Fanuc, Siemens lub Mazatrol będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 18-20 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo) w zależności od doświadczenia i wiedzy
  • pełny wymiar godzin 40 godzin
  • wypłata tygodniowa
  • jedna zmiana od 7:30 – 16:00
  • bon żywnościowy 8 € – za każdy dzień roboczy
  • dodatek wakacyjny-  brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną-  (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: od 95€ /145€ tydzień
  • pomoc w zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia (opcjonalne)
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Numer referencyjny

8258528

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do CNC Tokarz/programista