CNC Frezer

Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna CNC Frezer Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Belgii CNC

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta – trzypokoleniowej rodzinnej firmy specjalizującej się w produkcji  niestandardowych konstrukcjach maszyn, pracach tokarskich i frezarskich oraz konstrukcjach blaszanych ze stali i stali nierdzewnej do przemysłu  ciężkiego,  farmacji, czy przemysłu motoryzacyjnego

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

CNC Frezer

wynagrodzenie: 3350€ brutto/miesiąc

Miejsce pracy:  Belgia/ Temse

Opis stanowiska:

  • ustawianie ,obsługa i programowanie frezarek numerycznych CNC, produkujących konstrukcje stalowe dla przemysłu lądowego lub morskiego
  • ustawianie parametrów biorąc pod uwagę charakter operacji, program i zużyć  narzędzi (frezów, dłut wiertarskich)
  • programowanie  serii konstrukcji metalowych zgodnie z planami i specyfikacją produktu
  • dokładne i analityczne czytanie rysunków technicznych

Wymagania:

  • wyksztalcenie techniczne, min. zawodowe
  • 4-5 letnie doświadczenie w obsłudze dużych maszyn CNC -frezarek,
  • znajomość sterowania typu Heidenhain, 640, 460  (Correa, Skoda, Mekof,  X axis e.g. 8000mm, Y axis 1500mm and Z axis 3000mm.
  • umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania
  • obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • motywacja i chęć do nauki

Oferujemy:

  • umowa o pracę na warunkach belgijskich, bezpośrednio z firmą
  • wynagrodzenie miesięczne 3350€ brutto (2100€ netto)
  • pełny wymiar pracy: 39 godzin  tygodniowo
  • bezpłatne mieszkanie i transport do pracy przez okres pierwszych 3 miesięcy
  • bon żywnościowy 8 € – za każdy dzień roboczy
  • dodatek wakacyjny-  brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną-  (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

Numer referencyjny

8262947

Wyślij zgłoszenie

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do CNC Frezer