CIEŚLA SZALUNKOWY

ImpactJob CIEŚLA SZALUNKOWY Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Cieśla

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

CIEŚLA SZALUNKOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•  Wykonywanie konstrukcji szalunkowych i zbrojarskich przy budowie obiektów budowlanych
•  Przygotowywanie szalunków i form do betonowania
•  Montowanie i demontowanie szalunków
•  Wykonywanie zbrojeń betonowych
•  Dokładne czytanie i interpretacja rysunków technicznych
•  Praca z narzędziami i maszynami budowlanymi

WYMAGANIA:

•  Min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie betoniarza
•  Znajomość języka niemieckiego – mile widziana
•  Własny samochód na dojazd – warunek konieczny

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (15 € brutto/godzina + 28 € netto diety)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez CV
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Numer referencyjny

8806029