MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH / BUDOWLANYCH – AUSTRIA

ImpactJob MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH / BUDOWLANYCH - AUSTRIA Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Austrii Mechanik

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Austrii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH / BUDOWLANYCH

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż i demontaż oraz naprawa maszyn rolniczych lub budowlanych
  • Praca na podstawie rysunku technicznego

WYMAGANIA:

  • DOBRA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie mechanika maszyn rolniczych/budowlanych (warunek konieczny)
  • Umiejętność pracy na podstawie planów i rysunku technicznego
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z austriackim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (16,48 euro brutto/godzina + 1,09 euro brutto dodatku do każdej godziny + 26,40 euro netto diety/każdy przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Numer referencyjny

8798336