Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów ze znajomością

Opis oferty pracy

Australia Pozostałe oferty

Dla naszego Klienta  poszukujemy kandydatów ze znajomością
                                               języka norweskiego
NORWEGIAN SPEAKER

WYNAGRODZENIE około 7ooopln brutto
Nie wymagamy doświadczenia
Przeprowadzimy szkolenia i przygotujemy do pracy
Płacimy za relokację do Łodzi / Warszawy lub Trójmiasta

Opis stanowiska:

Nadzór i zatwierdzanie danych w systemach i aplikacjach wewnętrznych
Nie sprzedaż i nie pozyskiwanie
Pilnowanie terminowości w dokumentacji
Przekazywanie informacji zwrotnych  Klientom wewnętrznym

Jeżeli:
znasz język norweski na poziomie bardzo dobrym min B2 /C1
potrafisz komunikować się w języku angielskim

Gwarantujemy:
umowę o pracę
przyjazną atmosferę pracy – międzynarodowe środowisko oparte na Team Work
kursy i szkolenia

Czekamy na Twoje CV!
jobs@personnelandmedia.com w tytule prosimy napisać język NORWEGIAN – JOB LODZ

Numer referencyjny

8150858

   Zobacz powiązane oferty:    Komentarze do Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów ze znajomością