POMOCNIK OGRODNIKA

ImpactJob POMOCNIK OGRODNIKA Oferty-pracy.work

Opis oferty pracy

Praca w Niemczech Ogrodnik

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Prace brukarskie, takie jak: cięcie, mierzenie i układanie
• Prace murarskie specjalnie dla ogrodnictwa i kształtowania krajobrazu, takie jak ściany oporowe, ściany z suchego kamienia, podstawy ogrodzenia itp.
• Stolarka typu budowa domków ogrodowych, pergoli, wiat samochodowych itp. – z docięciem, pomiarem i montażem
• Prace ogrodzeniowe typu budowa, naprawy, renowacje, fortyfikacje itp.
• Ogólne prace pomocnicze zgodnie z instrukcją – kopanie, zagęszczanie, cięcie itp.
• Praca zespołowa oraz uważne słuchanie i przestrzeganie instrukcji.

WYMAGANIA:

  • Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Mile widziana obsługa maszyn budowlanych typu: koparki, ubijaki, ładowarki kołowe, zagęszczarki itp.
  • Prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (14,00 -16,00€ + 25 – 45€ netto diety/dzień+ 80-120€ netto diety/ tygodniowo)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Numer referencyjny

8751934